Styret

.

Leder

Nils Apeland
Tlf. 934 38 020
E-post leder@ikhero.no
Oslo

Nestleder

Réne Philippe L'Orsa
Tlf. 932 35 460
E-post rpl@tds.as
Oslo

Styremedlem

Wenche Elvsveen Meisingset
Tlf. 934 99 388
E-post wenche.elvsveen@gmail.com 
Oslo

Sekretær

Per Ivar Netteberg
Tlf. 992 24 207
E-post per.ivar.netteberg@gmail.com
Oslo

Kasserer

Olav Tyrhaug
Tlf. 917 49 526
E-post tyrhaugo@gmail.com
Oslo

 

Styremedlem

Per Vidar Syversen
Tlf. 992 69 548
E-post per.vidar.syversen@legemiddelverket.no
Oslo

Varamedlem

Anita Yvonne Stenberg
Tlf. 
E-post anita_yvonne_92@hotmail.com

 

 

 

Nyheter

Foto privat. Aasmund med gull teamsprint, bronse på sprint og 1000m Norsk rekord på teamsprint.  Anita...
Nordiske Mesterskap på Vår Energi Sola Arena 04-06. november For første gang i historien ble et Nordisk Mesterskap...
Jeg, Jonas Orset, har i år satset på gravel og syklet 9.oktober i historiens første utgave av VM i gravelsykling. Jeg...
Endelig kom dagen hvor det første internasjonale løpet ble arrangert på Vår Energi Sola Arena! To dager med god...
  VM 2022 Da er årets største løp over og ut! VM ble arrangert i Paris 12-16. oktober, samme arena som skal...
24.-25. sep arrangerte CK Nittedal runde 3 i NC utfor. IK Hero sendte kremen av troppen for å krige om edelt...
Rapport fra Sykkel-Anita Da her EM fått synket godt inn, og jeg er klar til å snart kunne trene og sykle rundt i...
Takk til deltagere og funksjonærer for et flott ritt. Online-resultater 10 km og 20 km. Resultatliste i PDF-...
Med en flott 5. plass i lørdagens verdencup i Gravel er Jonas Orset kvalifiserte til VM. Rittet ble kjørt i Halmstad...
Anita europamester på bane. Vi gratulerer!   Anita vant øvelsen scratch. Det var virkelig en stor drøm som...